Tartu JK Energiakooli stipendiumivõimalused

Email this to someonePrint this pageShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Kapitalism ja teiste inimeste arvelt rikastumine on oma aja ära elanud. Ees terendavad rahavaba ajastu, jagamismajandus ja koostööl põhinevad majandussuhted. Kahjuks ei saa me pakkuda oma teenuseid tasuta ega isegi poolmuidu, sest seni, kui rahasüsteem pole kokku kukkunud ega kaotatud, vajame ka meie raha elamiseks, oma täienduskoolituste eest maksmiseks, ruumide rendi eest tasumiseks, tarvikute ostmiseks jne jne.

Hoiame kõige selle juures oma hinnad võimalikult madalal, et need oleksid jõukohased enamikele tööl käivatele inimestele. Samas on ikkagi palju väikese sissetulekuga inimesi, kes ei saa ka praeguste hindade juures neid kursusi endale lubada. Seetõttu pakume kolme stipendiumit: 10% kursusetasust, 20% kursusetasust ja 30% kursusetasust neile, kes neid stipendiume taotlevad ja oma stipendiumivajadust põhjendavad. Kursusetasu all mõtleme varase tellija soodustuseta tasu.

Veel suuremat allahindlust ei saaks me ilma lisafinantseerimiseta lubada. Aga juhul, kui tekib finantseerijaid, kes on nõus suuremaidki stipendiume tagama, lisame info kohe siia lehele ja võtame ühendust nendega, kes on meile oma kontaktandmed jätnud.

Enne alloleva vormi täitmist mõelge palun järele, kas kuulute  vähekindlustatud inimeste hulka ja kas Teil on selleks oluline põhjus – krooniline haigus, puue, haige või vanuri eest hoolitsemise vajadus, töötus vms. Kui nii on, siis kirjutage palun, kui suurt stipendiumi te taotlete ja miks. Vastame Teile ja teeme oma stipendiumiettepaneku (mis võib erineda Teie taotletud protsendist). Kui saame kokkuleppele, soovime kõigepealt, et registreeruksite registreerimislehe kaudu. Seal saab ära näidata, kas sobib tasuda kahes või ühes osas ja maksetähtajad. Kui olete valinud maksta kõigepealt arve tagastamatule ettemaksule, saate arve, mis on sama kui teistelgi, kokkulepitud stipendiumi võtame maha järgmisest, põhiosa arvest.

Loodame, et meie stipendiumid lubavad kursustele tulla ka neil, kes muidu meil õppida ei saaks!

Stipendiumitaotlus