Reikiõpe

Email this to someonePrint this pageShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Vt meie koolituste plaani

Reiki on Jaapanist pärit tehnika stressitaseme alandamiseks ja lõdvestuseks, mis samal ajal soodustab tervenemist. Reikit pakutakse käte pealepanemisega ja see põhineb ideel, et läbi meie voolab pidevalt nähtamatu eluenergia, mis üldse lasebki meil elus olla. Kui selle energia tase langeb, oleme väsinud, kurnatud ja stressis. Täiendav energiasüst reiki näol tõstab meie enda energia taset uuesti, rahustab ja toniseerib. Reiki vahendaja ei anna ära oma eluenergiat, vaid muutub oma Egot kõrvale jättes kanaliks, läbi mille jõuab saajani tervendav kosmiline energia. Reiki vahendamist on võimalik õppida.

Eelteadmisteta inimesed võivad tulla tasuta 1,5 h reikitutvustusele, mille üks osa on reiki kogemine, või kohe 12-14-tunnisele reiki I astme kursusele, kus häälestutakse reikisagedusele, õpitakse selgeks reiki baastarkused ja harjutatakse kontaktreikit ehk käed-peal reikit.

Meie I astme kursused toimuvad nädalavahetusekursuste, pühapäevakursuste ja õhtukursuste vormis. Kõik need koosnevad neljast 3-3,5 h moodulist, mis nädalavahetusekursustel ja pühapäevakursustel on paigutatud kahele päevale (2+2), õhtukursusel aga igaüks omaette õhtule nädalase vahega (1+1+0+1+1). Pühapäevakursuse kaht koolituspäeva lahutab 21 puhastuspäeva, nädalavahetusekursusel on need kõrvuti. Igal tüübil on oma eelised. Kui soovite tulla kohale vaid üheks nädalavahetuseks, tegeleda kaks pikka päeva intensiivselt reikiga ja hakata endale seejärel iseseisvalt reikit tegema, tulge nädalavahetusekursusele. Kui soovite kulutada kahest nädalavahetusest reikile vaid pühapäeva ja tegeleda laupäeval muude asjadega, kui soovite, et te ei peaks tegema reikit teistele enne, kui 21-päevane puhastusperiood läbitud ja teate kindlal, et kaks pühapäeva 3-nädalase vahega on mõlemad vabad, tulge pühapäevakursusele. Kui soovite tegeleda reikiga süstemaatiliselt, et tekiks harjumus, soovite, et teil oleks samal ajal enesearengu tugigrupp reikigrupi näol ja soovite pühendada kursusel käimisele ühe õhtu nädalas, teistel päevadel iseseisvalt reikit tehes, tulge õhtukursusele.

I astme lõpetanud võivad jätkata soovi korral II astme kursusel, kus häälestutakse II astme sagedusele, õpitakse selgeks reiki 3 põhisümbolit, mille abil mõjutatakse füüsilist ja vaimset maailma ning saadetakse reikit vahemaa taha ajas ja ruumis. II astme kursust võib nimetada ka võlukunsti kursuseks, sest seal õpitavad tehnikad, nt liiklusohutuse tagamine turvalise kookoni abil, kadunud asjade ülesleidmine, ilma muutmine, mineviku helgemaks muutmine ja tuleviku kujundamine jt väljuvad tavareaalsuse piiridest.

Meie II astme kursused toimuvad nädalavahetusekursuste, laupäevakursuste ja õhtukursuste vormis. Kõik need koosnevad neljast 3-3,5 h moodulist, mis nädalavahetusekursustel ja laupäevakursustel on paigutatud kahele päevale (2+2), õhtukursusel aga igaüks omaette õhtule nädalase vahega (1+1+1+1). Laupäevakursuse kaht koolituspäeva lahutab 21 puhastuspäeva, nädalavahetusekursusel on need kõrvuti. Igal tüübil on oma eelised. Kui soovite tulla kohale vaid üheks nädalavahetuseks, tegeleda kaks pikka päeva intensiivselt II astme reikiga ja hakata seejärel iseseisvalt endale reikit tegema ja sümboleid kinnistama, tulge nädalavahetusekursusele. Kui soovite kulutada kahest nädalavahetusest reikile vaid laupäeva ja tegeleda pühapäeval muude asjadega, kui soovite, et te ei peaks saatma kaugreikit enne, kui 21-päevane puhastusperiood läbitud ja teate kindlal, et kaks laupäeva 3-nädalase vahega on mõlemad vabad, tulge laupäevakursusele. Kui soovite, et teil oleks aega tegeleda iga sümboli kinnistamisega terve nädal, soovite, et teil oleks samal ajal enesearengu tugigrupp reikigrupi näol ja soovite pühendada kursusel käimisele ühe õhtu nädalas, teistel päevadel iseseisvalt reikit tehes ja sümboleid omandades, tulge õhtukursusele.

II astme lõpetanud võivad järgmisena valida III astme kursusele, kus häälestutakse III astme sagedusele ning õpitakse täimahulise kursuse valimise korral selgeks reiki 4. meistrisümbol ja kõigi astmete pühitsused. III aste on spirituaalse valgustumise tee, üsnagi kirjeldamatu, mida võib nimetada ka meistrimüsteeriumiks. Meie koolis saab III astme soovi korral valida ka kärbituna, ilma õpetaja osata. Sellisel juhul ei saa lõpetaja meister-õpetaja tunnistust vaid koolitustõendi läbivõetud teemadega.

Meie III astme kursused toimuvad nädalavahetusekursuste ja õhtukursuste vormis. Mõlemad koosnevad neljast 3-3,5 h moodulist, mis nädalavahetusekursustel on paigutatud kahele päevale (2+2), õhtukursusel aga igaüks omaette õhtule nädalase vahega (1+1+1+1). Mõlemal tüübil on oma eelised. Kui soovite tulla kohale vaid üheks nädalavahetuseks, tegeleda kaks pikka päeva intensiivselt III astme reikiga ja hakata seejärel iseseisvalt endale reikit tegema, meistrisümbolit kinnistama ja pühitsuste läbiviimist harjutama, tulge nädalavahetusekursusele. Kui soovite, et teil oleks aega tegeleda meistrisümboli kinnistamisega ja iga pühitsuse harjutamisega terve nädal, soovite, et teil oleks samal ajal enesearengu tugigrupp reikigrupi näol ja soovite pühendada kursusel käimisele ühe õhtu nädalas, teistel päevadel iseseisvalt reikit tehes ja pühitsusi harjutades, tulge õhtukursusele.

III astmel on veel üks valik, mida teistel ei ole. Kuna 2 moodulit on pühendatud häälestusele, meistrisümbolile ja Reijule, kaks moodulit aga õpetamiseks vajalikule ja kõigi astmete pühitsustele, saab katkestada kursuse 2. ja 3.  mooduli vahel, ehk pärast esimest päeva või 2. õhtut ja kunagi sama koha pealt jätkata. 2. mooduli järel katkestanu saab koolitustõendi läbitud teemadega. III astme kõik neli moodulit läbinu aga meister-õpetaja tunnistuse.

III astme lõpetanud võivad tulla III astme kursust kordama, õpetaja astet omandama (kui see esimesel korral omandamata jäi) või leida endale mõne täiendkoolituse.

Kõik praktikud on aga oodatud reiki praktikatele, mida korraldame vähemalt kord kuus, võimalusel sagedamini.

Vt meie koolituste plaani